Namuose > Žinios > Turinys

Savitarnos filtro montavimo reikalavimai

Nov 21, 2017

Filtrų specifikacijos turi būti suderintos su vamzdynų montavimu, kai filtro srautas neatitinka dujotiekio reikalavimų, du arba daugiau filtrai gali būti įrengiami lygiagrečiai arba atlieka kitą filtrą.

Filtras turi būti sumontuotas sistemoje, kad būtų galima kuo labiau apsaugoti nuo žemo slėgio įleidimo sistemos, todėl turėtų būti įrengtas šalia slėgio šaltinio.

Filtras turi būti serijiniu būdu įrengiamas vamzdynų sistemoje. Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą vandens tiekimą per prastovos laiką, siūloma į sistemą įdiegti apvadą ir filtrą importuoti, eksportuoti ir aplenkiant nustatyti ribinį rutulinį vožtuvą. Jei yra grįžtamojo srauto rizika, filtro išleidimo angoje turi būti įrengtas atbulinis vožtuvas.

Atkreipkite dėmesį, kad vanduo, pratekantis per automatinį savaiminio valymo filtrą, neviršija jo temperatūros.

Montavimo vieta su trifaziu 380V maitinimo šaltinio dažniu (trifazis keturių laidų sistema). Kanalizacijos vamzdis neviršija 5 metrų, kad būtų išvengta priešslėgio.

DC sistemos dėmesį į filtrų tikslumą, išankstinį apdorojimą, slėgio reikšmę, atsargiai pertraukiamą sistemos valdymo laiką.

Protingas montavimo aplinkos pasirinkimas, atkreipkite dėmesį į atsparumą vandeniui, lietų, drėgmę.

Įrengimo įleidimo anga, išleidimo anga, nuotekų išmetimas turėtų būti įrengtas vožtuvas (išleidimo vožtuvas turėtų būti greitas vožtuvas).

Grynas atstumas tarp įrangos yra ne mažesnis kaip 1500 mm; grynas atstumas tarp įrangos ir sienos yra ne mažesnis kaip 1000 mm; įranga ir apylinkės turi būti įrengtos ne mažiau kaip 500 mm atstumu.

Įrangos importo ir eksporto vamzdynai turi būti įrengti netoli vamzdžių kalimo vamzdžio laikiklio; tiesiogiai prijungtas prie konteinerio purkštuko yra didesnis arba lygus DN150 žemiau vožtuvo, turėtų būti nustatytas laikiklis.