Namuose > žinios > Turinys

Automatinė grįžtamojo filtro

Nov 21, 2017

Įveikti tradicinių filtravimo produktų, nedidelį kiekį teršalų, jautrūs purvo užsikimšimo, filtro dalis reikia ardyti ir valyti ir neįmanoma stebėti filtrą ir daug kitų trūkumų, su žalio vandens filtravimo būseną ir automatiškai filtruoti automatinio valymo ir kanalizacijos funkcijos, ir kai nepertraukiamas sistemos vandens tiekimo, valymo nuotekų, jūs galite stebėti darbo būsenos filtras, aukšto lygio automatizavimo. Apima įvairias filtravimo reikalavimus pagal 10um į 3000um, mes teikiame savo klientams platų vandens filtravimo įranga.

Atvirkštinis purvo filtras, vykdyti ir kontroliuoti be jokių išorinių energijos gali automatiškai valyti filtras, automatinis nuotekų. Nuolatinio srauto atgalinis, valymo ir filtravimo ciklo metu gali būti koreguojama, valymo ir filtravimo metu numatytasis parametras yra 10-60 / s, valymo ir filtravimo vandens nuostoliai sudarė tik 0.08-0.6 % filtruoto vandens; filtravimo tikslumas iki 10-3000 mikronų; darbo slėgis iki 1,0-1.6Mpa; bendras srautas: 4 4160m & ↓; / h.

Atvirkštinis purvo filtras gali būti vertikalios, horizontalios, apversto visur įdiegta bet kuria kryptimi gali būti naudojamas pramonės, žemės ūkio, savivaldybių galios, elektronikos, medicinos, maisto, spausdinimas ir dažymo, statybos, plieno, Metalurgija, popieriaus ir kitų pramonės šakų vandens filtravimas.

Automatinis atvirkštinis purvo filtras gali būti naudojamas pramoninis vanduo, jūros vanduo, maisto ir farmacijos ir kitų šviesos cheminių pramoninių nuotekų, cirkuliuojančio vandens filtravimas, taip pat emulsija regeneracija, atliekų aliejus, skystų žaliavų ir kitų filtravimo perdirbti. Metalurgijos pramonėje ir naftos chemijos pramonės ir galios augalų vandens tiekimas ir kanalizacija ir recirkuliacijos vandens sistemų ir susijusių su skysčių vidutinės filtravimo procesą, automatinė grįžtamojo filtro taikymas taip pat vis plačiau, Šiuolaikinės Kinijos metalurgijos įmonių taikyti ištisinio liejimo vandens sistema, aukštakrosnių vandens sistemos, karšto valcavimo aukšto slėgio vandens nukalkinimo sistemas, emulsijos sistemas ir uždaryta vandens cirkuliacinėse sistemose, skysčių vidutinės filtravimo sistemos yra plačiai naudojama automatinė grįžtamojo filtro.