Namuose > žinios > Turinys

Savaime išsivalantis filtras

Nov 21, 2017

Savaime išsivalantis filtras yra plačiai naudojamas vandens valymo pramonės įrenginiai, savo paprasta konstrukcija ir geri nuotekų filtravimo efektas didžiausia. Pagrindinės sudedamosios dalys yra: motorinių, elektros automatikos blokas, valdymo vamzdyno, vadovo dalys, sudedamosios filtrų dalys, 316L nerūdijančio plieno šepetys, staktos, pavaros velenas, flanšinė jungtis, importuoti ir eksportuoti. Savaime išsivalantis filtras įveikti tradicinių filtravimo produktų, nedidelis kiekis teršalų, jautrūs purvo užsikimšimo, filtro dalis reikia ardyti ir valyti ir neįmanoma stebėti būseną filtrą ir daug kitų trūkumų, su žalio vandens filtro ir automatiškai valyti filtras vandens išleidimo funkcija, ir valyti nuotekų sistemos nepertraukiamas vandens tiekimas, galite stebėti darbo būseną, filtras, aukšto lygio automatizavimo. Apimantis įvairius filtro tikslumas nuo 10um 3000um poreikius.

Savaime išsivalantis filtras, vykdyti ir kontroliuoti be jokių išorinių energijos gali automatiškai valyti filtras, automatinis nuotekų. Nuolatinio srauto per atgalinis, valymo ir filtravimo ciklas gali būti pakoreguota, Savaime išsivalantis filtruoti laiką pagal nutylėjimą 10-60 / s, valymo ir filtravimo vandens nuostoliai sudarė tik 0,08-0,6 % dydžio filtravimo; filtravimo tikslumas iki 10-3000 mikronų; darbinis slėgis gali būti iki 1,0-1.6Mpa; bendras srautas: 4 4160m/h. Gali būti vertikalios, horizontalios, apversto visur įdiegta bet kuria kryptimi gali būti naudojamas pramonės, žemės ūkio, savivaldybės elektros, elektronikos, medicinos, maisto, spausdinimo ir dažymo, statybos, plieno, metalurgijos, popieriaus ir kitų pramonės šakų vandens filtravimo.

Savaime išsivalantis filtras yra filtrą, kuris tiesiogiai perimti skystų priemaišų, plūdės, dalelių ir t.t., tuo pačiu sumažinant vandens drumstumas, sumažinti nešvarumus, tuo pačiu užtikrinant atgal, įrenginio darbo ir tarnavimo Tikslioji įranga, jis turi automatinį nuotekų savybes.