Namuose > žinios > Turinys

Statinio maišytuvas

Nov 21, 2017

Statinio maišytuvas yra Išplėstinė maišytuvas, sukurtas 1970-ųjų pradžioje. 1995 metais, Jungtinėse Amerikos Valstijose Kenneth kompanija pristatė savo pirmąjį statinio maišytuvą. Nuo 20-ojo amžiaus 80 vidaus įmonėms taip pat investavo į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Tarp jų, emulsija kuro gamyba taip pat buvo labai gera programa.

Nuo 1970-ųjų, statinio maišytuvai pradėjo taikyti chemijos pramonės, maisto pramonės, tekstilės ir lengvosios pramonės ir pasiekti gerų rezultatų. Bet statinio maišytuvas kaip vienos rūšies specialiųjų

Lee produktai, vidaus ir užsienio tik nėra konfidenciali tai struktūra, bet ir privertė vieną kartą neišdildomi struktūra. Tuo pačiu metu, sūdymo agentą ir epoksidinės dervos klampumas skiriasi (klampumo epoksidinės dervos yra 20 – 80 kartų sūdymo agentą klampumą) ir dviejų skysčių vamzdyno srautas yra labai mažas , todėl sunku juos maišyti tolygiai.

Statinio maišytuvas yra pažangūs įrenginiai, rūšies ir maišytuvu skiriasi, jis neturi judančių dalių viduje, pagrindinis skysčio srautas ir vidaus vieneto pasiekti įvairių skysčių maišymas ir specialios konstrukcijos racionalumą. Palyginti su kitais įrenginiais, pvz., diafragma, venturi, maišyklės ir homogenizatorius, statinio maišytuvas turi didelis efektyvumas, mažos energijos sąnaudos, mažais kiekiais, investicijų taupymo ir lengvai nenutrūkstamos gamybos privalumus. Statinio maišytuvą, skysčių judėjimas taip "padalinti - pamainą - persidengimo" taisyklė, maišymo procesą atlieka svarbų vaidmenį pereinant. Bėgių perjungimo būdas gali būti suskirstyti į dvi kategorijas: "santykinis poslinkis sukelia paties skerspjūvio srauto greitis paskirstymo ir"kelių kanalų santykinis poslinkis"ir pamainą būdai, skirtingas modelis maišytuvai taip pat skiriasi. Hitertix HICHINE statinio maišytuvą ne tik jis gali būti taikomas maišymo procesą ir pritaikymo procesas susijęs su maišymo ir pristatymo, įskaitant dujų / dujų maišymo, skysčių / skysčių gavyba, dujų / skysčių reakcija, šilumos perdavimo gerinimas ir skystis / skystas reakcijos ir kt. Statinio maišytuvas yra plačiai naudojamas plastiko, chemijos, farmacijos, kasybos ir metalurgijos, maisto, kosmetikos, pesticidų, kabelis, naftos, popieriaus, cheminio pluošto, biologijos ir aplinkos apsaugos ir tt. Dėka jos mažos energijos sąnaudos, atnešė didelę ekonominę naudą.